Підсумки державної атестації КУ Сумський НВК № 41

Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів у період з 17 листопада до 7 грудня 2015 року в КУ Сумський НВК № 41 було проведено атестаційну експертизу.

Однією з умов є проведення відкритої публічної презентації закладу його керівником. Тому 17 листопада 2015 року директор комунальної установи Сумський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I ступеня №41 «Райдуга» Тетяна Володимирівна Кулагіна звітувала перед громадськістю міста про діяльність закладу у міжатестаційний період, познайомила всіх присутніх з історією його створення та розвитком. Директор звернула увагу на пріоритетний напрямок роботи закладу – художньо-естетичний. Дуже цікаво і змістовно було висвітлено навчально-виховну та фізкультурно-оздоровчу роботу, стан організації навчально-розвивального середовища у всіх дошкільних групах, оснащення початкових класів, гурткову роботу, взаємозв’язок між дошкільною і шкільною ланкою, роботу з батьками, досягнення учнів, вихованців та всього педагогічного колективу, інноваційні технології, які використовуються педагогами, функціонування інтернет-сайту закладу.

У ході атестаційної експертизи вивчалися наступні питання: ведення ділової документації, у тому числі фінансової, загальний стан території, будівель та приміщень навчального закладу, забезпечення якості дошкільної та початкової освіти, створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу, медичне обслуговування дітей, створення умов для навчання дітей (учнів) з особливими освітніми потребами, навчально-методична робота щодо професійного розвитку педагогічних працівників дошкільного та шкільного підрозділу, організація розвивального навчально-виховного середовища у дошкільних групах, організація харчування дітей, забезпечення якості управлінської діяльності внутрішнього контролю за організацією навчально-виховного процесу, суспільний рейтинг закладу.

З усіх напрямів діяльності навчальний заклад було визнано «атестованим».

Підсумки державної атестації КУ Сумський НВК № 41, фото-1 Підсумки державної атестації КУ Сумський НВК № 41, фото-2
НВК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі