Школьникам и дошкольникам в Сумах изменили стоимость питания

Вчера во время внеочередного заседания сессии Сумского городского совета депутаты установили новую стоимость питания для воспитанников учебных заведений города.

Изменения касаются прежде всего школьников. Так, расходы из городского бюджета на питание одного ученика 1-4 классов увеличено с 5 до 7 грн., для учащихся специальной СОШ - с 15 до 18 грн.

Одна из новаций принятого решения - ученики с особыми образовательными потребностями, которые учатся в инклюзивных классах также будут питаться за счет городской казны на сумму 7 грн.

Последнее касается и школьников, родители которых принимали, принимают или погибли во время проведения АТО. Для учащихся специальных УВК № 34, 37 стоимость питания осталась неизменной - 15 грн.

На финансирование питания учащихся управлению образования и науки Сумского городского совета из городского бюджета добавили более 4 млн.грн.

Для детей дошкольных учреждений стоимость питания остается неизменной (для детей раннего возраста - 11 грн.; для детей раннего возраста санаторных групп - 12 грн.; для детей дошкольного возраста - 15 грн.; для детей дошкольного возраста санаторных групп - 16 грн.).

Родительская плата за питание детей дошкольных учебных заведений, как и ранее, будет составлять 60% от установленной стоимости питания в день (в случае посещения ребенком учебного заведения).

Впрочем, отныне не будут платить за еду своих детей-дошкольников семьи, в которых совокупный доход на каждого члена семьи за предыдущий квартал не превышает уровня обеспечения прожиточного минимума, который ежегодно устанавливается законом о Государственном бюджете Украины.

Скачать Категории детей-дошкольников, родители которых освобождаются от уплаты за питание.doc 

(Звільняються від оплати за харчування батьки або особи, які їх замінюють, наступних категорій дітей-дошкільнят:

1.4.1. Дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях; дітей-інвалідів; дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

1.4.2. Дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

1.4.3. Дітей у санаторних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу, у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах) та навчально-виховних комплексах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

1.4.4. Дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах)

Скачать Категории детей-школьников, родители которых освобождаются от уплаты за питание.doc

(Звільняються від плати за харчування батьки або особи, які їх замінюють, за категоріями дітей-школярів: 

- учнів 1- 4 класів (коштом міського бюджету дитина харчуватиметься на суму 7,00 грн.);

- учні спеціальної ЗОШ (коштом міського бюджету дитина харчуватиметься на суму 18,00 грн.);

- учні спеціальних навчально-виховних комплексів №№ 34, 37 (коштом міського бюджету дитина харчуватиметься на суму 15,00 грн.);

- учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах (коштом міського бюджету дитина харчуватиметься на суму 7,00 грн.);

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (коштом міського бюджету дитина харчуватиметься на суму 7,00 грн.);

- дітей з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» (коштом міського бюджету дитина харчуватиметься на суму 7,00 грн.);

- дітей, батьки яких безпосередньо беруть, брали участь у проведенні антитерористичної операції або загинули під час проведення антитерористичної операції (коштом міського бюджету дитина харчуватиметься на суму 7,00 грн.)

питание в школах питание в садиках
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі