• Головна
  • Рейтинг відкритості сайтів університетів Сумщини
11:00, 29 грудня 2015 р.

Рейтинг відкритості сайтів університетів Сумщини

Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості веб-сайтів вищих навчальних закладів України. Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України, та про навчання в них.

У ході моніторингу експерти перевірили, чи оприлюднено на офіційних веб-сайтах ВНЗ України відомості про: факультети, інститути та інші структурні підрозділи, які надають освітні послуги іноземним громадянам; умови прийому на навчання до ВНЗ, в тому числі іноземних громадян та осіб без громадянства; загальна інформація про навчальний процес для іноземних студентів тощо.

Середній показник інформаційної відкритості веб-сайтів ВНЗ України, щодо яких проводився в 2015 році моніторинг, становить 38,97%. Лідером рейтингу став веб-сайт Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» з коефіцієнтом 63,87%, друге місце посів Маріупольський державний університет (61,72%), третє — Одеська державна академія технічного регулювання та якості (60,82%).

Що стосується вищих навчальних закладів Сумщини, то тут найвищі показники відкритості у Сумського національного аграрного університету (СНАУ). З показником 45,24 % він займає 26 позицію в рейтингу. Сумський державний університет (СумДУ) та Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка (СДПУ) зайняли відповідно 63 і 64 позиції в рейтингу, з показниками відкритості трохи більшими за 36 %.

З усіма результатами рейтингу можна ознайомитися на сайті Інституту розвитку регіональної пресиhttp://irrp.org.ua/visch-navchaln-zakladi.html

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт #університети
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...