• Головна
  • У Сумському НАУ фермери вивчали тонкощі механізації
11:00, 21 грудня 2015 р.

У Сумському НАУ фермери вивчали тонкощі механізації

Третій модуль тренінгової програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Сумським національним аграрним університетом за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), був присвячений питанням механізації зернового бізнесу малих підприємств.

Як і раніше, програма складалася з теоретичного та практичного блоків, заняття проводилися як в аудиторіях, так і на базі провідних агропідприємств Сумщини. Так, відповідно до програми, розглядалися такі питання: «Сучасні тенденції механізації (CASE IH, LEMKEN, GASPARDO)», «Малопотужний трактор як незмінний помічник підприємств з невеликими площами», «Ефективність використання систем точного землеробства», «Застосування крапельного зрошення при вирощуванні сільськогосподарських культур», а також інші, пов’язані з механізацією аграрного виробництва та не менш цікаві сучасному фермеру. Крім викладачів Сумського національного аграрного університету, науковців НААН України, провідних фахівців агропідприємств, з лекцією виступив також науковий консультант Case IH Йоганн Татцбер.

Під час практичної частини учасники проекту побували у ТОВ «Хлібодар» (смт. Степанівка), де ознайомилися з системою організації первинної переробки зернових, що використовується у цьому господарстві. Своїм досвідом у питаннях організації та проведення технічного обслуговування, поточного, капітального ремонту тракторів та самохідної сільськогосподарської техніки з фермерами поділилися фахівці ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», що є офіційним дилером світового виробника сільськогосподарської техніки компанії JOHN DEERE на території Сумської, Чернігівської та Черкаської областей.

Варто зазначити, що програма навчань базується на успішному світовому та українському досвіді та є абсолютно новітньою та практично направленою. Учасники тренінгових модулів проходять тестування, за результатами якого ті, хто продемонструє найвищий рівень знань, відвідають з навчальною метою кращі агропідприємства Франції. Участь у програмі для фермерів є безкоштовною, долучатися можна на будь-якому етапі, зареєструвавшись на офіційному сайті СНАУ sau.sumy.ua або зателефонувавши координаторам Оксані Заморі (0661531781) та Андрію Бутенку (0501945713).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#снау
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...