• Головна
  • Нові тарифи на послуги ТОВ «А-МУССОН» - необхідність надання якісних послуг
Новини компаній
08:00, 14 грудня 2015 р.

Нові тарифи на послуги ТОВ «А-МУССОН» - необхідність надання якісних послуг

Новини компаній

У грудні 2015 року ТОВ «А-МУССОН» інформувало споживачів послуг про початок процедури щодо зміни тарифу на послуги з вивезення побутових відходів. Таке рішення не є примхою, а викликане неможливістю надання якісних послуг за умови діючого збиткового тарифу, якій був затверджений рішенням виконкому СМР № 323 від 15.07.2014 року ( тариф для населення багатоповерхівок 7,76 грн. ) та залишений без змін після конкурсу на виконання послуг рішенням № 241 від 20.05.2015 року ( тариф 7,74 грн. ). До оприлюднення названих рішень місцевої влади підприємство за умови зростання цін на пальне та запчастини не підвищувало тариф 4 роки з 2010 року ( тариф для населення багатоповерхівок 4,93 грн. )

Навіть тоді, коли на початку 2015 року відбулось 3-4 кратне зростання вартості цін на ПММ, запчастини, комплектуючи, послуги сторонніх підприємств, наше підприємство за рахунок власних коштів та позик, утримувати до теперішнього часу, належний рівень обслуговування. ТОВ «А-МУССОН», піклуючись про вигляд міста, за власні кошти облаштувало контейнерні майданчики для тимчасового зберігання сміття. Вісім майданчиків на зразок європейських за адресами: вул. Петропавлівська, 70, п-т Шевченка, 34, вул. Рибалко, 6, вул. Радянська, 6, вул. СКД, 5, вул. Огарьова, 4, вул. Іллінська, 12, вул. Луганська, 45 стали окрасою міста Суми. 70 відсотків задіяних контейнерів для збору відходів були замінені на оцинковані.

За власні кошти підприємством постійно вивозяться звалища рослинних відходів ( листя, гілля ), при цьому ця послуга не є нашим обов’язком та її вартість не входить до структури діючого та запланованих тарифів.

Основними факторами, які змусили підприємство просити місцеву владу підвищити тарифи на послуги з перевезення твердих побутових, ремонтних та великогабаритних відходів є:

  • ​ зростання ціни на запчастини до сміттєвозів, пальне,
  • ​ підвищення розміру мінімальної заробітної плати, відповідно і зростання розміру ЄСВ та податку на доходи, військового збору.

У теперішній час у місті Суми діють найтяжчі в Україні тарифи на вивезення ТПВ, для порівняння надаємо розмір тарифу у деяких містах України станом на 01.12.2015 року:

Місто

Населення багатоповерхівка

1 люд, грн./міс.

Приватний сектор з

1 люд.грн./міс

Одеса

11,50

18,91

Київ

16,82

21,69

Обухів

16,62

15,46

Харків

13,52

13,52

Ірпінь

20,55

15,96

Суми

7,74

5,53

Усвідомлюючи низький рівень платоспроможності населення , ТОВ «А-МУССОН» підвищує тариф не вдвічі, а на 43 відсотки, при цьому інвестиційну складову у тарифі підприємство забезпечує не за рахунок споживачів, а за залучені додаткові кошти.

Розпочавши процедуру по введенню в дію нового тарифу ТОВ «А-МУССОН» діє на підставі нормативних актів України та підтверджує розрахунок тарифу документально. У зв’язку з цим просимо порозуміння сумчан, а також гідного ставлення до реалізації законних прав підприємства з боку конкурентів та опозиційно настроєних громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#А-Муссон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...