• Головна
  • В Сумському державному університеті провели круглий стіл з питань превенції насильства (ФОТО)
фото
15:00, 9 грудня 2015 р.

В Сумському державному університеті провели круглий стіл з питань превенції насильства (ФОТО)

фото

В рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» 8 грудня 2015 року в Сумському державному університеті  був проведений круглий стіл «Превенція проявів жорстокості та насилля  в молодіжному середовищі».  Метою його проведення стало прагнення збільшити розуміння та обізнаність молоді про всі форми насилля та привернути увагу студентів та учнів міста до цієї проблеми.    

У заході взяли участь директор Сумського ЦСССДМ Шевченко Т.Ю., заступник начальника сектору кримінальної поліції м. Суми Бєлаш С.В., фахівець Сумської обласної організації Професійної Ліги Соціальних працівників Сумщини Луценко С.В., психолог «Клініки, Дружньої до молоді» Масалітова О.О., фахівець Гендерного центру Сумського державного університету Савельєва Ю., студенти та волонтери сумських вишів, а також представники училищ, коледжів та загальноосвітніх шкіл міста.

У ході роботи круглого столу обговорили гендерні аспекти насильства, насильство в сім’ях, психологічні особливості жертв, проблема торгівлі людьми, а також розглянули питання щодо порушення прав людини у всіх їх проявах та питання несення відповідальності за вчинення таких злочинів. Студенти висловили своє бачення проблем сумської громади стосовно зазначених тем. Запрошені гості доповнили презентації студентів, розкривши питання, що безпосередньо стосувалися їхньої практичної діяльності, а також поділилися професійним досвідом.

За підсумками круглого столу учасниками були ініційовані спільні заходи по проведенню міських акцій та створення соціальних роликів, що привернуть увагу жителів міста Суми до проблеми насильства. Найближча зустріч представників вишів, коледжів та училищ відбудеться наступного тижня в стінах СумДУ.

Подібні заходи планується проводити і надалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СумДУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...