• Головна
  • Сумские депутаты определились с составами комиссий
13:24, 26 листопада 2015 р.

Сумские депутаты определились с составами комиссий

В пяти депутатских комиссиях определились с персональным составом и главами.

Постійні комісії Сумської міської ради VІІ скликання

1. Постійна комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвиткупідприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики

№ п/п

ПІП, посада члена постійної комісії

1

Крамченков Андрій Борисович (ЗУ)

2

Лантушенко Дмитро Сергійович (БПП)

3

Саченко Микола Володимирович (БЮТ)

4

Липова Світлана Андріївна (БЮТ)

5

Левченко Олег Олександрович (Свобода)

6

Шилов Віталій Володимирович (БЮТ)

7

Шилов Володимир Олександрович (БЮТ) - голова

8

Рябенков Олексій Віталійович (БПП)

9

Іванов Олександр Олександрович (Самопом)

10

Жиленко Віталій Миколайович (Оппоблок)

2. Постійна комісія з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики,

з питань майна комунальної власності та приватизації

№ п/п

ПІП, посада члена постійної комісії

1

Зименко Олександр Вікторович (Самопом) - голова

2

Богодушко Борис Іванович (БЮТ)

3

Левченко Юлія Олексіївна (БЮТ)

4

Кубрак Оксана Миколаївна (БЮТ)

5

Галаєв Расул Магомед-Шарипович (БПП)

6

Рибальченко Ірина Анатоліївна (Самопом)

7

Перепека Ігор Олександрович (Оппоблок)

8

Губська Ірина Олексіївна (ЗУ)

3. Постійна комісія з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, благоустрою, природокористування та екології

№ п/п

ПІП, посада члена постійної комісії

1

Галицкий Максим Олегович (Свобода) - голова

2

Чепік Володимир Ігоревич (ЗУ)

3

Гончаров Василь Миколайович (БЮТ)

4

Кушнір Ігор Григорович (БЮТ)

5

Калініченко В’ячеслав Анатолійович (БЮТ)

6

Степченко В’ячеслав Григорович (БПП)

7

Хандурін Дмитро Вікторович (БПП)

4. Постійна комісія з питань

житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку

№ п/п

ПІП, посада члена постійної комісії

1

Гризодуб Геннадій Павлович (Оппоблок)

2

Косяненко Євген Євгенович (ЗУ)

3

Вегера Олександр Олексійович (БЮТ)

4

Скоробагатський Євгеній Олексійович (БЮТ)

5

Заїка Валерій Іванович (БЮТ)

6

Сагач Анатолій Григорович (БЮТ)

7

Гробова Вікторія Павлівна (БПП) – голова

8

Наталуха Дмитро Олександрович (БПП)

5. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення,

освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту

№ п/п

ПІП, посада члена постійної комісії

1

Амосов Дмитро Васильович (Свобода)

2

Перепека Юрій Олександрович (Оппоблок)

3

Войтенко Володимир Володимирович (БЮТ)

4

Никоненко Володимир Вікторович (БЮТ)

5

Волошина Ольга Михайлівна (БПП) - голова

6

Фірсова Ольга Василівна (БЮТ)

7

Мельник Віталій Анатолійович (БПП)

8

Бутенко Денис Миколайович (Самопом)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутатские комиссии
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...