Шести домам Сум повысили квартплаты на 124% и 151%

ООО «Димекс-Комфорт» рассчитало для шести домов ЖСК новый размер квартплаты. Такой расчет осуществляется в связи с заключением ООО договоров с жилищно-строительными кооперативами о предоставлении услуг по содержанию домов и сооружений и придомовых территорий.

В июле и августе этого года исполнительный комитет согласовал ООО «Димекс-Комфорт» временные тарифы на услуги по содержанию домов и сооружений и придомовых территорий по жилым домам по адресам:

ул. Римского-Корсакова, 12;

ул. Римского-Корсакова, 16;

ул. Римского-Корсакова, 20;

ул. Харьковская, 54/1 (1,2 подъезды)

ул. Марко Вовчок, 7

ул. Августовская, 11.

«Городское правительство» также обязало предприятие предоставить 31.10.2015 года расчеты плановых тарифов в соответствии с Постановлением КМУ от 01.06.2011г. № 869 «Об обеспечении единого подхода к формированию тарифов на жилищно-коммунальные услуги».

ООО «Димекс-Комфорт» совершил такие расчеты и вовремя подал необходимые документы в исполнительный комитет.

Новый размер «квартплаты» предлагается установить на уровне 1,49 грн. за м. кв., кроме дома №54 / 1 по ул. Харьковская. Для жителей 1 и 2 подъездов предлагается тариф в размере 1,842 грн. за м. кв.

Последний раз тариф на услуги по содержанию домов и сооружений и придомовых территорий для этих домов устанавливался в июле 2009 года. Повышение нового размера «квартплаты» составляет 124% и 151%.

Основными причинами увеличения уровня тарифов являются: рост минимальной заработной платы - в 2,2 раза (с 625,0 грн. В 2009 году. До 1378,0 грн. В 2015); повышение стоимости материалов (на 70%); повышение стоимости 1кВт электроэнергии в 3,3 раза (с 0,24 грн. / кВт. ч. в 2009 году. до 0,789 руб. / кВт. ч. в 2015 г.).

Кроме того, расчетным тарифам предусмотрено введение новых услуг: «Уборка подвалов, технических этажей и кровли»; «Техническое обслуживание и текущий ремонт сетей электроснабжения и электрооборудования, систем противопожарной автоматики и дымоудаления, а также других внутридомовых инженерных систем в случае их наличия»; «Эксплуатация номерных знаков на домах», «Энергоснабжение лифтов», «Техническое обслуживание лифтов», «Обслуживание систем диспетчеризации», предусмотренных постановлением Кабинета Министров Украины от 01.06.2011 № 869.

Накладные расходы предприятия состоят из административных и общепроизводственных затрат. Распределение накладных расходов осуществляется по каждой составляющей услуги по содержанию домов и сооружений и придомовых территорий.

Скачать расчет нового уровня тарифа

Димекс-Комфорт квартплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Изложение
(0 оцінок)
Актуальность
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Сьогодні у Сумах по вулиці Ковпака на пішохідному переході збили людину. На місце події виїхала швидка допомога та патрульні. Причини аварії з’ясовуються. Пішохода забрала швидка.
Суспільство
Будинок загорівся сьогодні близько 15.00. На місце події виїхали два пожежних автомобіля, а також наряд патрульної поліції. Пожежники уже понад годину борються з вогнем, проте ще не погасили. Причини загорання поки що встановлюються.
Новини компаній
Закінчилася акція “Драйвове ФРИЛАНС-ЛІТО для учасників Weblancer” від Visa та ПриватБанку. Фрилансери України, які співпрацюють із біржею Weblancer могли зареєструватися на сторінці weblancer.net/pb, виконати певні умови і розраховувати на призи. ПриватБанк разом із Visa розіграли: -  Годинники Apple Watch Series 4 – 3 шт. -  USB-хаби Apollo A731TH USB-C – 3 шт. -   Флеш-накопичувачи Samsung 64 GB – 3 шт. -   Термосумки GIOSTYLE Evo – 3 шт. За умовами акці...
адреси
23 вересня деякі вулиці м. Суми залишаться без світла. Планове відключення світла, за інформацією «Сумиобленерго», пов'язане з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі.
фото
Інспекцією розглянуто звернення членів сумського автокооперативу «Берізка» стосовно ситуації, яка склалась внаслідок масштабного розмиву силових земель. Заявники повідомили про шкідливу дію вод, які потрапляють з ливневої водовідвідної труби на ґрунт та в р.Псел в районі вул. Тополянської м. Сум, руйнуючи берегові схили та будівлі кооперативу. Фахівцями Інспекції, спільно з автовласниками було обстежено зазначену територію, яка розташована безпосередньо мі...
фото
Про це місцеві жителі пишуть у Телеграм-каналі “Суми live”. Деякі місця, де викрадено люки, небайдужі прикривають гілками, аби ніхто не травмувався. Таку ситуацію спостерігаємо близько місяця. Наприклад, наприкінці серпня директор водоканалу Анатолій Сагач говорив, що в день по 7-8 люків. Ми пишемо заяви в поліцію по кожному випадку. Тетяна Пляшник
Влада
Сьогодні до Білопільського районного суду Сумської області надійшло 42 матеріали відносно голови Павлівської сільської ради Т. про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за які передбачена частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів) та частиною 2 статті 172-7 Кодексу У...
Суспільство
З метою забезпечення публічної безпеки, порядку та безпеки дорожнього руху під час освячення Свято-Миколаївського храму, у суботу, 21 вересня, на вулиці Нахімова обмежать рух транспорту. Обмеження діятиме на відрізку від перехрестя «вул. Нахімова – вул. Косівщинська» до перехрестя «вул. Нахімова – вул. І. Кавалерідзе» у період із 8:00 до 14:00.
Суспільство
Сумський окружний адміністративний суд розглядає справу за позовом Інспекції щодо призупинення діяльності ДП «Попівський експериментальний завод», розташованого у с. Попівка Конотопського району, яке здійснює виробництво компоненту добавки антидетонаційної для бензинів. Влітку дане підприємство опинилося у центрі подій, коли сморід від відходів його виробництва охопив увесь Конотоп та передмістя, що викликало значний суспільний резонанс. Від конотопців до...