• Головна
  • Представники сумських вишів вивчають досвід Польщі (ФОТО)
Фото
13:00, 6 листопада 2015 р.

Представники сумських вишів вивчають досвід Польщі (ФОТО)

Фото

Впродовж жовтня у Варшавському університеті проходив спільний польсько-український проект «Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація». Організаторами проекту виступили факультет «Вільних мистецтв і наук» («Artes Liberales») Варшавського університету, фонд «Інститут «Artes Liberales» (Варшава, Польща) у співпраці з Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародним благодійним фондом "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики".

У проекті взяли участь 19 представників з різних регіонів України, які були відібрані з більш ніж 200 претендентів. Від Сумщини право участі в проекті отримали представники двох навчальних закладів. Це завідувач науково-дослідної частини Сумського національного аграрного університету Юрій Данько та начальник навчально-методичного відділу змісту освіти та моніторингу навчального процесу Сумського державного університету Ірина Скляр.

Метою проекту організатори передбачили підготовку лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати інноваційні підходи в управлінні вищою школою і окремими навчальними закладами, орієнтовані на впровадження в українських університетах новітніх освітніх технологій. Програма проекту передбачала курс тренінгів з 5 по 16 жовтня та розробку міні-проектів з 19 по 30 жовтня 2015 р. У цей час всі учасники мали змогу отримати консультації від фахівців Варшавського Університету. Кожен учасник проекту самостійно обирав тему власного міні проекту, який був погоджений комісією у складі в.о. директора департаменту вищої освіти міністерства освіти і науки України Олега Шарова, продекана факультету «Вільних мистецтв і наук» Варшавського Університету Роберта Сухарського, директора Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тараса Фінікова.

Завершальним етапом проекту має стати підсумковий семінар у Києві, де учасники прозвітуються про впровадження власних мікропроектів, у вишах де вони працюють. У Сумському національному аграрному університеті буде впроваджений мікропроект «Інтегральна оцінка діяльності науково-педагогічних працівників вищої школи», а у Сумському державному університеті «Студентоцентроване навчання як базова умова якості сучасної вищої освіти».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#снау
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...