• Головна
  • Сумська «Батьківщина» вимагає припинення порушення виборчого законодавства
15:34, 31 жовтня 2015 р.

Сумська «Батьківщина» вимагає припинення порушення виборчого законодавства

Про це повідомив заступник керівника Сумського обласного виборчого штабу Віталій Бурбика під час прес-конференції 31 жовтня.

На переконання партії ВО «Батьківщина» політичні сили, які не отримали очікуваних результатів та ті, які знаходяться на межі 5% впливають на волевиявлення громади Сумщини, але правоохоронці та місцева влада не захищають вибір своїх земляків.

Так, Постановою Сумського окружного адміністративного суду від 30.10.2015 року по справі № 818/3623/15 встановлено факт грубого порушення членами Охтирської районної виборчої комісії вимог Закону України "Про місцеві вибори". Всупереч норм чинного законодавства за два дні до дня виборів виборчою комісією вчинено дії щодо зміни меж територіальних виборчих округів № 23 та № 24 шляхом прийняття незаконної постанови про зміну округів, що в свою чергу фактично та юридично позбавило права виборців обрати кандидатів, які висунуті «Батьківщиною» та агітували на даних округах. Встановивши факт порушення суд відмовив у задоволенні позову!

"Батьківщинівці" вважають, що рішення суду не є законним, встановлений факт грубого порушення в діях виборчої комісії. Сьогодні партія ВО «Батьківщина» подала апеляцію до Харківського апеляційного адміністративного суду.

Є факти фальшування виборів Охтирською районною ТВК. Організація роботи у ТВК взагалі відсутня: у приміщенні виборчої комісії немає сейфу, печатка зранку 30 жовтня перебуває невідомо де, про що свідчать коментарі членів виборчої комісії.

Протоколи ДВК знаходяться у вільному доступі. Тож сфальшувати виборчий процес має можливість кожний бажаючий. За даним порушенням складено акт та подана заява до міліції.

Ці факти зафіксовані відеокамерою.

Дивіться тут:

https://www.youtube.com/watch?v=CNUmMeTwhOg&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=fEXJNdabHAA

Також, на думку обласного штабу Охтирська районна ТВК відверто саботувала роботу виборчих комісій в Охтирському районі. Посібник та інші методичні матеріали, роз’яснення закону для членів ДВК досі знаходяться в приміщенні ТВК.

«Ми впевнені, що подібні випадки були і в інших районах, але нажаль в цей час ні влада, ні правоохоронні органи не зацікавлені у збережені голосів громади області», - наголосив Віталій Бурбика.

Наразі юридична служба та керівництво обласного штабу контролюють підрахунок голосів та чекають відповідної реакції від правоохоронців області.

На правах PR

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Батькивщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...