• Головна
  • Партія «Відродження» не допустить фальсифікації виборів!
08:42, 28 жовтня 2015 р.

Партія «Відродження» не допустить фальсифікації виборів!

Команда Юрія Чмиря партії "Відродження" заявила, що  силами партії було проведено паралельний підрахунок голосів у ході місцевих виборів. Про це говориться   на  офіційній сторінці.facebook голови обласної партії "Відродження" Олександра Будника.

Згідно з ним,  результат партії "Відродження" до обласної ради - 13,7%! Такий відсоток голосів прорахований з протоколів, які отримала партія від своїх офіційних спостерігачів. Усі 100 % протоколів завірені підписами членів комісії кожної виборчої дільниці та мокрими печатками.

Також, в цілому відомою є картина по результатам виборів в розрізі всієї області.

Водночас, в деяких містах та районах Сумщини, дільничі виборчі комісії досі не передали офіційні результати до ТВК.

Зокрема, місто Глухів, глухівський, путивльський та сумський райони.

Цей факт свідчить, що в даних містах і районах підрахунок голосів або не проводився, або проводився з грубим порушенням чинного законодавства.

Така ситуація є однією із головних ознак можливої фальсифікації результатів, підробки протоколів ДВК, корегування підсумків голосування на користь окремої команди чи політичної сили.

Команда Юрія Чмиря партії "Відродження" заявляє, що захистить свій результат та не допустить фальсифікації виборів!

Нагадуємо, що посадові особи та члени виборчих комісій, які вчиняють фальсифікацію результатів голосування, згідно з чинним законом несуть персональну кримінальну відповідальність.

Команда патії "Відродження", спільно з громадським сектором, спостерігачами, міжнародною спільнотою та головою держави, наполегливо будуть добиватись прозорого і чесного встановлення результату голосування людей!

На правах PR

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Відродження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...