Микола Полілуй: «Наше обличчя – в нашому голосі»

Очистити Сумщину від маніпулятивного бруду - це наше завдання на майбутнє. Вже в неділю ви підете на виборчі дільниці, аби віддати свій голос за кандидатів у депутати, які будуть представляти вас у місцевих радах наступні два роки. Обов’язково прийдіть та проголосуйте, щоб вашим голосом не скористались!

За 24 роки Незалежності змінено Закон «Про вибори до місцевих рад». Можна багато говорити, але рухатися треба вперед. Ми ж напередодні виборів звертаємо увагу на плюси і недосконалості виборчого законодавства.

Для того, щоб Закон працював, необхідно наступне:

1. Прийняти виборчий кодекс, в якому будуть визначені повноваження депутата: як його особиста відповідальність перед виборцями, так і відповідальність політичної партії, яку він представляє. Має бути чітко виписана процедура відкликання депутата. Ми говоримо за підняття відповідальності за взяті на себе доручення від виборця. Зараз згідно закону депутата може відкликати партія, а не виборці. Це недосконалість.

2. Впровадити Закон «Про фінансування політичних партій». Перед виборами всі партії мають заповнювати фінансові декларації, як про свій міжвиборчий період, так і декларацію на виконання своєї програми і декларації на кожного депутата, кандидата про його статки і майно. Це головний тезис боротьби з корупцію. Це є зворотній зв'язок з виборцем, це є контроль виборця.

Сьогодні ж ми бачимо, що підкуп виборців починається з подарунків, проведення ярмарків, концертів, агітаційних маніпуляцій. Політичні партії і лідери так побудували спілкування з виборцем, щоб будь-яким шляхом отримати голос виборця і далі ним маніпулювати. Вони завели себе у безмежно витратну виборчу компанію. Ось звідки ця кількість бордів, звернень, друкованої продукції і т.д. З іншого боку недосконало працюють комісії. Голови комісій, спостерігачі, члени комісій – це повнні бути патріоти заробітчани, яким доплачують партії і певні кандидати кошти. Це треба припинити. Бачите, наскільки важливий ваш голос для тих, хто рветься до влади аби влаштуватися на роботу у державні інститути?

3. Окреслити недоторканість депутатів при діяльності і виконанні програм. Недоторканість має бути тільки на публічну діяльність. Депутат має приходити до виборця прозорим і оприлюднювати декларацію довіри.

4. До партій, що були при владі і привели суспільство до революції, має бути застосована політична люстрація. Потрібно розібратися, до кого треба застосовувати кримінальну відповідальність за зраду державних інтересів, за посягання на життя людей, і це повинно бути невідкладно і вчасно зроблено. Ці люди не повинні бути в інших політичних партіях, працювати в державних інститутах. А також слід застосувати політичну амністію до тих порядних членів партії, які дійсно працювали, не крали з бюджету, але їх використовували політичні лідери. І це є велика робота по очищенню наших співвітчизників від політичного бруду.

5. Усунути внутрішньопартійну мажоритарку і замінити на боротьбу кандидатів, які бажають приймати участь в окрузі незалежно від того, в якій партії він знаходиться і який прохідний бар’єр у партії, якщо партія фінансується з державного бюджету.

6. І найголовніше – бюлетень. Щодо внесення змін в бюлетень, то мало б бути дві графи - за партію, і за кандидата. Їх повинні були розмежувати, аби зрозуміти, яким партіям виборці віддають перевагу, а в яких випадках підтримують кандидата. У бюлетенях на цих виборах буде одна графа: партія, керівник партії, а далі – депутат по округу. Виходить, що у людей немає вибору Це і є найбільша маніпуляція. Як бачимо, законодавцю ще багато треба попрацювати над цим Законом, а ми повинні надати йому таке доручення.

Треба йти голосувати, щоб далі виправити те, що не змогли за цей час! Щоб вашим голосом не скористалися шахраї і маніпулятори. Голосуйте за тих, кого ви знаєте. За порядність, за гідність. Потрібно знаходити своїх лідерів у виборчих округах, які наділені природною грамотністю, мають довіру, вміють працювати з людьми; які люблять свою Батьківщину, свій край. І так нам треба рухатися в майбутнє. Обирайте тих, хто розвиває промисловість, розбирається в інфраструктурі села, міста, району, підтримує освіту, медицину, будує дороги, створює робочі місця. Нам треба не звертати з цього шляху! Це наш вибір разом з вами!

На правах PR

Полілуй вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
300 просмотров в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
На 51-ом году жизни покинул этот мир глава Кролевецкого районного совета Николай Викторович Авраменко. Об этом сообщает Кролевецкий горсовет. «Он уже стал частью истории Кролевецкого края, всегда любил, развивал и хотел светлого будущего для Кролеветчины и ее жителей. Кролевецкий городской совет выражает глубокие соболезнования родным, друзьям и коллегам Николая Викторовича. Этот Человек достоин самых светлых воспоминаний и теплых слов благодарности за все...
видео
23 января в 19:35 в Службу спасения «101» поступило сообщение о необходимости оказания помощи. По предварительным данным, вблизи с. Веры, Белопольского района из-за сугроба на дороге, остановил свое движение легковой автомобиль ВАЗ 2107, в котором находилось четыре человека. Водитель и пассажиры машины не смогли самостоятельно освободить автомобиль, после чего обратились за помощью к спасателям. На место вызова прибыло отделение дежурного караула 20-й Госу...
фотофакт
Фото маршрутного такси с выломанной дверью в фейсбуке опубликовала сумчанка Ольга Семенюта Мережка. «Сумские маршрутки. Скоро по 7гр.», - написала она. Отметим, что с прошлого года частные перевозчики требуют от местной власти повышения тарифов за проезд до 7 грн. Чиновники обещают рассмотреть данный вопрос в феврале.
Общество
Как сообщили в КП «Дорремстрой», ночью и утром к уборке города от снега привлекли 56 единиц техники. Дороги и улицы Сум от осадков очищали тракторы, подметальные машины, снегопогрузчики, грейдеры и др. Для посыпки скользких участков дорог и тротуаров использовали пескосмеси. Сейчас работы по очистке улиц города от снега продолжаются. «Работаем в усиленном режиме. Был сильный снегопад, ночью пытались максимально убрать снег, очищали и посыпали основные маги...
Общество
Сегодня по ул. Харьковской в районе остановки ТРЦ «Мануфактура» произошло ДТП. На месте происшествия работают сотрудники Патрульной полиции. Пока оформляется авария, на проезжей части образовалась пробка из троллейбусов, которые следовали в сторону центра города.
Общество
В связи с проведением аварийно-ремонтных работ по устранению порыва водопровода Д = 150 мм по ул. Ивана Сирко, 2 сегодня, 24 января, в 8:50 прекращено водоснабжение домов №№ 2, 4а, 10 по ул. Ивана Сирко. После завершения работ подача воды будет восстановлена.
Новости компаний
Компания "Сервис Люкс" предлагает пассажирские перевозки по направлениям: Сумы - Киев; Сумы - Харьков; Сумы - Одесса; Сумы - Кременчуг через Полтаву; Сумы - Краков через Львов. Заказ мест в направлениях по Украине по тел.: +38 (050) 804 - 46 - 00 +38 (050) 22 - 22 - 885 +38 (067) 32 - 22 - 885 Заказ мест в направлении Сумы - Краков по тел.: +38 (099) 600 55 22 +38 (096) 600 55 22 Ссылка на сайт sumy-polsha.com.ua Приятных путешествий с компанией "Сервис -...
Общество
По материалам СБ Украины заместителю начальника отдела Управления Северо-Восточного офиса Государственной аудиторской службы в Сумской области сообщено о подозрении в получении неправомерной выгоды. В конце прошлого года оперативники спецслужбы задокументировали факт получения должностным лицом пяти с половиной тысяч гривен от руководителя местного предприятия. За указанную сумму злоумышленник обещал не предпринимать меры реагирования на якобы обнаруженные...
видео
23 января в 16:21 в Службу спасения «101» поступило сообщение, что в Ромнах на 4-м пер. Адмирала Лозовского, из-за усложненного участка дороги (гололед, снежный занос) «скорая» не может вернуться с вызова. В автомобиле службы «103», кроме трех медработников, находился человек пенсионного возраста, у которого по предварительным данным произошел инфаркт. На место прибыло отделение дежурного караула 14-й государственной пожарно-спасательной части. Пожарной ав...