• Головна
  • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ» ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ!
09:40, 22 жовтня 2015 р.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ» ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ!

Забезпечити чесне проведення виборів, захистити голос кожного виборця та не допустити фальсифікацій результатів волевиявлення сумчан – головна мета політичної партії «НАШ КРАЙ». На цьому 20 жовтня, під час всеукраїнського телемосту політичної партії «НАШ КРАЙ», наголосив лідер сумського осередку партії Віктор ФЕДОРЧЕНКО.

«Сумський осередок політичної партії «НАШ КРАЙ» хоч і молода політична сила, але вже набрала популярності серед сумчан. Тому, хочу запевнити на всі 100%, що у день виборів ми захистимо кожен голос відданий за нашу політичну партію та кандидатів. Для цього у Сумах діє партійний штаб, який буде слідкувати за проведенням виборів та протидіяти порушенням безпосередньо у день їх проведення. На усіх виборчих дільницях Сум будуть чергувати представники нашої партії та спостерігатимуть за волевиявленням громадян. У нас підібрані люди, які пройшли професійну підготовку для роботи на виборчих дільницях. Наголошую, ми не будемо закривати очі на порушення! Якщо хтось спробує вчинити якісь неправомірні дії – реакція буде моментальною», - зазначає Віктор Федорченко.

Як повідомив співголова центрального штабу «НАШОГО КРАЮ» Олександр МАЗУРЧАК, сьогодні у партії є добре юридично підготовлена армія спостерігачів і членів комісій, що складається з більш ніж 50 000 осіб, які не дозволять владі знехтувати вибором громадян.

Загалом, участь у всеукраїнському телемосту взяли представники партії з 22 областей України. Про підготовку до виборів, проблеми на місцях, та механізми протидії можливим порушенням з боку опонентів у день виборів розповіли представники з Миколаєва, Чернігова, Херсона, Києва, Дніпропетровська, Львова, Житомира, Краматорська, Кіровограда, Запоріжжя та Сум.

За словами лідера сумського осередку партії «НАШ КРАЙ» Віктора Федорченка, незважаючи на те, що близько половини населення міста досі не визначилися зі своїм вибором, прослідковується чітка тенденція високого рейтингу партії у місті.

«Сьогодні, правляча коаліція використовує адміністративний ресурс та різноманітні брудні методи боротьби. Проте у нас є головне – висока підтримка населення» - підкреслив Віктор Федорченко.

для 0542

для 0542

На правах PR

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наш край
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...