Сумський НАУ приймає участь у міжнародній виставці (ФОТО)

З 20 по 22 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва за сприяння Міністерства освіти й науки України проходить найбільший професійний захід нашої країни – VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Розпорядженням Кабінету Міністрів України цій виставці офіційно надано статус міжнародної.

Щорічно на форумі «Інноватика в сучасній освіті» вагомі інноваційні досягнення представляють понад 700 вищих та професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, підприємств, бізнес-структур із різних регіонів України, а також закордонних навчальних закладів.

Цього року заявки на участь у форумі подали більше 480 учасників, серед яких - і Сумський національний аграрний університет. Наш навчальний заклад презентував інноваційні можливості, що надаються нашим студентам, перш за все – у сфері міжнародного співробітництва: це можливість проходження навчання та виробничої практики за кордоном, академічна мобільність студентів, отримання подвійного українсько-німецького диплому, навчання за міжнародною магістерською програмою Master of Business Administration in Agriculture (MBA agri). Цікавим напрямком є запроваджена нещодавно співпраця з корпорацією «Кернел» у напрямку підготовки студентів у відповідності до потреб сучасного агробізнесу, а також спільний проект СНАУ та Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO), направлений на поглиблення знань сучасних фермерів. Також на виставці університет продемонструє, як у СНАУ впроваджується система дистанційного навчання.

Що стосується презентації наукових видань, то на стендах Сумського НАУ представлений унікальний навчальний посібник «Аграрна економіка. Фермер», створений німецькими вченими та перекладений фахівцями СНАУ. Це двотомне видання, перший том якого розрахований на новачків в агросфері, а другий призначений для більш досвідчених фахівців аграрного сектору.

Форум супроводжує змістовна тематична програма, яка включає конференції, семінари, презентації та круглі столи, під час яких освітяни й науковці з різних регіонів України та закордонних країн обмінюються власним досвідом та практикою впровадження інноваційних освітніх проектів.

Сумський НАУ приймає участь у міжнародній виставці (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ приймає участь у міжнародній виставці (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ приймає участь у міжнародній виставці (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ приймає участь у міжнародній виставці (ФОТО) (фото) - фото 1
снау
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі