З нагоди Дня Конституції України мав честь вручити жителям Сумщини державні нагороди, якими їх відзначено за вагомий внесок у захист, розвиток і підтримку нашої області та держави.
«Сьогодні цінності, закріплені в Основному Законі, ми знову захищаємо – на фронті, у громадах, на підприємствах, у лікарнях, школах, енергетичних бригадах і волонтерських штабах.
Серед нагороджених – добровольці, які захищають свої громади; енергетики, які після ворожих атак повертають людям світло; волонтери, які підтримують військових і цивільних; освітяни, науковці, працівники культури, митці, тренери, громадські діячі, матері.
У кожного – своя справа, свій шлях і свій внесок, але всіх об’єднує одне: робота для Сумщини, для людей, для України.
Державні нагороди – це визнання вашої щоденної праці, стійкості й самовідданості.
Дякую кожному, хто з любов’ю та відповідальністю робить свою справу і завдяки кому наша Сумщина залишається сильною.
Цінуємо і пишаємося», - йдеться у дописі голови ОВА Олега Григорова.