Президент України відзначив високими державними нагородами трьох жителів Сумщини з нагоди Дня Конституції України, - ОВА

• Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагороджено Віктора Галу – голову ТОВ «Агрофірма «Козацька».

• Медаллю «За врятоване життя» відзначено Олену Середу – медичну сестру Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

• Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Вікторії Гробовій – директорці Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

«Це заслужене визнання людей, які своєю щоденною працею зміцнюють Сумщину, підтримують стійкість нашої області та роблять важливий внесок у розвиток своєї справи й держави.

Щиро вітаю з високими відзнаками. Дякую за професійність, відповідальність і відданість людям.

Пишаємося нашими земляками», - йдеться у дописі голови ОВА Олега Григорова.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook