З полону повернувся Василь Медведь з Шосткинського району

Чоловік був прикордонником і потрапив у полон 16 березня 2022 року. У неволі захисник провів 4 роки та 3 місяці, пише Суспільне.

Про це повідомив Андрій Бєляєв, керівник Шосткинської РДА.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook