Сьогодні ворог знову наніс удар по автозаправним станціям в м. Суми.
Фахівці ДСНС проводили обстеження території на місцях влучань.
Попередньо травмовано 3 цивільні особи та пошкоджено 2 цивільні автомобіля.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Telegram
Instagram
Facebook