Окупанти вчергове завдали удару по поліцейських спецпідрозділу «Білий янгол», які щодня евакуюють жителів прикордонних громад Сумської області.
Сьогодні вранці, під час проведення евакуаційних заходів у Буринській громаді Конотопського району російські військові прицільно атакували службовий автомобіль екіпажу «Білий янгол» ударним FPV-дроном. Внаслідок влучання транспортний засіб зазнав пошкоджень. На щастя, ніхто постраждав. Підрозділ «Білий янгол» постійно працює у прикордонних громадах області, звідки евакуює родини з дітьми, людей старшого віку, маломобільних громадян та всіх, хто потребує допомоги. Кожен такий виїзд відбувається в умовах постійної загрози повторних обстрілів та атак безпілотників.
Попри цілеспрямовані удари з боку російських військ, поліцейські не припиняють евакуаційних рейсів. Для багатьох жителів прикордоння саме вони залишаються єдиною можливістю вчасно залишити небезпечні населені пункти та врятувати своє життя.