На Сумщині росія нанесла повторний удар по рятувальниках

Цієї ночі російський безпілотник вдарив по складському приміщенню в Глухівській громаді. Під час роботи рятувальників на місці події, ворог наніс повторний удар поруч з пожежною автоцистерною.

На щастя весь особовий склад встиг відійти в безпечне місце. Попри постійні загрози, всі осередки горіння вдалося ліквідувати.

Ворог продовжує наносити удари по тим, хто щодня рятує людські життя.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook