Від початку повномасштабної війни Сумщина втратила 16 медичних працівників — лікарів, медичних сестер, фельдшерів та бойових медиків, які рятували життя людей у найтяжчі моменти.
Серед загиблих — ті, хто працював у лікарнях, виїжджав на виклики, допомагав пораненим і ті, хто взяв до рук зброю, щоб захищати Україну.
Голова Сумської ОВА Олег Григоров зазначив:
«Кожен із них до останнього залишався відданим своєму обов’язку — професійному, людському, громадянському.
Наш обов’язок — пам’ятати кожного, чиє життя забрала війна. І бути поруч із рідними загиблих: підтримувати, допомагати, не залишати сам на сам із болем.
Світла пам’ять і шана всім загиблим медичним працівникам Сумщини».
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах: