Дрони атакували Конотоп: є двоє поранених, один із них у важкому стані, - ОВА

Російські війська завдали удару безпілотниками по цивільній інфраструктурі в центрі Конотопа.

Як повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров, наразі відомо щонайменше про двох постраждалих — жінку та чоловіка.

«У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу», — зазначив Олег Григоров.

За його словами, усі наслідки ворожої атаки наразі з’ясовуються.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook