Сьогодні зранку російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Ворог системно б’є по АЗС області.
Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу.
За попередньою інформацією, ушкодження не важкі. Також пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки уточнюються.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах: