У лікарні помер водій тролейбуса, який постраждав унаслідок удару КАБ по околицях Сум

У лікарні помер 57-річний чоловік, який отримав надважкі травми внаслідок російського удару керованою авіабомбою по околицях Сум.

Як повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров, загиблий був водієм тролейбуса та в момент атаки ввечері в понеділок перебував поблизу епіцентру вибуху.

«Увесь цей час лікарі боролися за його життя. Але поранення були надзвичайно важкими», — зазначив Олег Григоров.

Він висловив співчуття рідним і близьким загиблого.

«Щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Сил пережити цю важку втрату», — додав голова ОВА.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook