У лікарні помер 57-річний чоловік, який отримав надважкі травми внаслідок російського удару керованою авіабомбою по околицях Сум.
Як повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров, загиблий був водієм тролейбуса та в момент атаки ввечері в понеділок перебував поблизу епіцентру вибуху.
«Увесь цей час лікарі боролися за його життя. Але поранення були надзвичайно важкими», — зазначив Олег Григоров.
Він висловив співчуття рідним і близьким загиблого.
«Щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Сил пережити цю важку втрату», — додав голова ОВА.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах: