Два чоловіки отримали поранення внаслідок влучання російської «Молнії» по обʼєкту інфраструктури в одному із старостатів Сумської громади.
Стан одного з постраждалих - важкий.
У Сумах та Стецьківському старостаті зафіксовано влучання по прибудинковій території та приватній садибі.
Пошкоджено скління вікон, припарковану автівку. На цих двох локаціях без постраждалих.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах: