Після удару КАБ по околицях Сум у критично важкому стані перебуває водій тролейбуса, - голова ОВА

57-річний чоловік був у транспорті сам. Після вибуху він отримав важкі травми. Постраждалого оперативно доставили до лікарні.

Медики провели реанімаційні заходи й зараз борються за його життя.

«Сил чоловікові та його рідним», - написав голова ОВА Олег Григоров.

Унаслідок російського удару вогонь знищив громадський транспорт.

Ще дві жінки звернулися по допомогу до медиків. Попередньо, їхні ушкодження неважкі, госпіталізації вони не потребують.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook