Сумщина продовжує посилювати енергетичну стійкість. Один із закладів освіти області отримав від німецьких партнерів обладнання для системи резервного живлення загальною вартістю понад 3 млн грн.
Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації.
За його словами, допомога включає комплект літієвих батарей, гібридні інвертори та необхідне обладнання для підключення системи.
«Це обладнання працюватиме як джерело безперебійного живлення. Воно дозволить накопичувати електроенергію, коли вона є в мережі, та використовувати її у разі потреби – зокрема під час можливих відключень світла», – зазначив очільник області.
Голова ОВА подякував міжнародним партнерам за підтримку.
«Дякую уряду Німеччини та GIZ Ukraine за системну підтримку Сумщини й допомогу в посиленні нашої стійкості», – наголосив він.