Російські війська серед дня завдали чергового підступного удару по обласному центру, застосувавши артилерію. Ворожі снаряди поцілили по житловому сектору та промисловій зоні міста, спричинивши масштабні загоряння та поранення серед мирних мешканців.
Про наслідки ворожої атаки та роботу на місцях прильотів повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Сумській області.
За даними Служби порятунку, артилерійський обстріл Сум відбувся в першій половині дня 21 травня. Ворожі влучання були зафіксовані одразу за п'ятьма різними адресами в межах міста.
На місця подій негайно прибули пожежно-рятувальні підрозділи. На одній із локацій, де через обстріл спалахнула пожежа на території приватного домоволодіння, бійці ДСНС оперативно виявили травмованого чоловіка. Рятувальники на руках транспортували потерпілого крізь небезпечну зону та передали його медикам швидкої допомоги.
Ліквідація наслідків відбувалася в екстремальних умовах. Через високий ризик та загрозу повторних артилерійських ударів з боку окупантів, фахівці ДСНС були змушені неодноразово призупиняти гасіння пожеж і відходити в безпечні укриття. Попри все, наразі всі осередки горіння в місті повністю ліквідовані.
Станом на тепер відомо про 6 постраждалих внаслідок денного обстрілу Сум.
Серед поранених та травмованих є одна дитина — у неї діагностували гостру реакцію на стрес. Потерпілим надається вся необхідна медична та психологічна допомога. На місцях влучань продовжують працювати екстрені служби для ліквідації наслідків атаки.