У неділю, 10 травня, в Охтирці звичайна перевірка повідомлення про агресивного чоловіка завершилася вибухом боєприпасу. Внаслідок інциденту постраждали п'ятеро людей, серед яких є правоохоронці.
За даними поліції Сумської області, подія сталася близько 17:30 в одному із закладів харчування міста.
До правоохоронців надійшов виклик про те, що невідомий чоловік, озброєний гранатою, погрожує відвідувачам кафе. Прибувши на місце, поліцейські виявили підозрюваного неподалік закладу.
Співробітники поліції розпочали з чоловіком перемовини, намагаючись заспокоїти його та запобігти трагедії. Однак під час спілкування зловмисник кинув гранату на землю. Від вибуху боєприпасу травми різного ступеня тяжкості отримали троє працівників поліції, один цивільний чоловік та сам правопорушник.
Усіх постраждалих негайно госпіталізували до лікарні, де їм наразі надається необхідна медична допомога.
Поліція вже встановила особу нападника. Ним виявився 41-річний житель Охтирки, який є колишнім військовослужбовцем.
Наразі фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК України. Слідчі поліції за процесуального керівництва прокуратури відкрили кримінальні провадження за низкою статей Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, з'ясовуються мотиви вчинку та походження бойової гранати.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Telegram
Instagram
Facebook