Двоє загиблих та троє поранених: поліція документує наслідки обстрілів Сумщини за добу

Окупанти застосовували керовані авіабомби, ударні безпілотники, FPV-дрони, артилерію та міномети. Загалом зафіксовано близько півтори сотні ударів.

Внаслідок ворожих атак є загиблі, поранені та руйнування цивільної інфраструктури:

▪ У Білопільській громаді внаслідок атаки російських дронів загинули двоє чоловіків віком 48 та 53 років, пошкоджено житлові будинки.

▪ У Роменській громаді травмовано одну людину, пошкоджено об’єкти транспортної та енергетичної інфраструктури, медичний заклад, комерційні приміщення, автомобілі, а також пʼять приватних будинків.

▪ У Сумській громаді поранено двох людей, зафіксовано пошкодження автозаправної станції, автівок, а також десяти приватних домоволодінь.

▪ У Шосткинській громаді пошкоджено автозаправну станцію.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи поліції та вибухотехніки. Правоохоронці документували наслідки обстрілів та збирали доказову базу воєнних злочинів рф.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook