Проєкт «Знання рятує життя» триває: понад 5 тисяч людей уже пройшли навчання з домедичної допомоги у більш ніж 170 закладах освіти, - ОВА

Знання з мінної безпеки – базова необхідність для прикордонної Сумщини. 

"Цьогоріч окремо проводимо заняття з мінної безпеки для батьків – їх відвідали майже 800 учасників. Ворог продовжує обстріли, застосовує БпЛА та дистанційно мінує території. Лише за останній тиждень, на жаль, двоє людей загинули, ще двоє – травмовані через вибухонебезпечні предмети. Головні правила: не підходити, не торкатися, повідомляти поліцію або ДСНС і обов’язково говорити про це з дітьми.

Дякую ДСНС Сумщини та Товариству Червоного Хреста України за системну роботу. Продовжуємо навчання, щоб люди мали необхідні знання і могли убезпечити себе та близьких", - йдеться у дописі голови ОВА Олега Григорова.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook