Підключення до опалення кожного будинку на контролі Сумської військової адміністрації.
Начальник СМВА Сергій Кривошеєнко пояснює: «Контактуємо з керівництвом усіх організацій, що забезпечують теплопостачання в Сумах. Гострих питань дуже багато. Дякую всім енергетикам та теплопостачальникам за оперативну та професійну роботу у цей складний опалювальний період».
За словами начальника СМВА, процес запуску теплопостачання виявляє слабкі місця в опалювальній системі, енергозабезпеченні. Саме тому початок опалювального сезону передбачає не одномоментний, а поступовий процес, на який відводиться 3-5 днів.
«Поясню сумчанам, які нарікають на недотримання опублікованих графіків теплопостачання, - говорить Сергій Кривошеєнко. - Графік подачі тепла – обов’язкова складова, що виписує послідовність роботи. Саме згідно з графіком, працюють теплопостачальники, забезпечуючи належний тиск в системі, ліквідовуючи пориви та наслідки ворожих обстрілів».
Наразі цілодобово працює робоча група, до якої увійшли працівники СМВА та міської ради, представники організацій, що обслуговують внутрішньобудинкові мережі: керівники ОСББ, управителі та представники житлово-будівельних компаній. Інформація по кожному будинку, що підключається до опалення, накопичується в цій групі. У разі виникнення проблемних питань, приймається рішення щодо оперативного усунення технічних неполадок.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua