В Охтирці чоловік облаштував у своєму будинку наркопритон

41-річний житель Охтирки організував у власному помешканні місце для вживання наркотичних речовин. Наразі йому повідомлено про підозру, слідство триває.

Правоохоронці задокументували протиправну діяльність місцевого жителя, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. У своєму будинку він обладнав приміщення, де сам вживав наркотики та дозволяв робити це своїм знайомим.

Під час проведення оперативних заходів поліцейські викрили чоловіка та затримали його у процесуальному порядку.

Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 317 Кримінального кодексу України — «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів».

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua