Поліція Сумщини викрила 62-річного чоловіка у зберіганні дитячої порнографії

Працівники управління міграційної поліції у взаємодії з відділом кримінального аналізу ГУНП у Сумській області та слідчими відділення поліції № 1 (м. Глухів) Шосткинського районного управління поліції задокументували мешканця області, причетного до незаконного доступу та зберігання продукції порнографічного характеру із залученням дітей.

У ході санкціонованого обшуку за місцем проживання 62-річного зловмисника правоохоронці виявили та вилучили системний блок із відеофайлами, що мають ознаки дитячої порнографії. Вилучене направлено на експертне дослідження.

Поліцейські за процесуального керівництва прокуратури повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 301-1 Кримінального кодексу України – зберігання дитячої порнографії.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua