Жив в напівзгорілому сараї: «Білий янгол» евакуював 72-річного маломобільного чоловіка з прикордоння Сумщини

Постійні обстріли, відсутність зв’язку, руїни замість будинків – саме в таких умовах мешкав Андрій Євгенович. Його дім знищений вщент, як і оселі сусідів. Останні тижні чоловік провів у напівзгорілому сараї — єдиному приміщенні, що вціліло після артилерійських ударів. Без електрики, без води, без змоги дістатися до допомоги.

Про чоловіка правоохоронці дізналися від місцевих мешканців,які евакуювались раніше і одразу вирушили на евакуацію. Дорога до села пролягала під постійною небезпекою. Ворог активно атакував населений пункт,обстріли не вщухали.Проте правоохоронцям вдалося дібратися і забрати чоловіка.

Під час евакуації Андрій Євгенович довго мовчав, а потів постійно промовляв: «Я ж міг виїхати раніше,але сподівався що мене омине ». Але реальність інша- війна не оминає нікого.

Поліція закликає до своєчасної евакуації, адже це єдиний спосіб вберегтись від загрози на прикордонні.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua