7 лютого 2020 року слідчим суддею Ковпаківського районного суду міста Суми розглянуто клопотання про обрання запобіжного заходу чоловікові, якого підозрюють у підпалі автомобіля колишньої дружини.
Обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з забороною залишати місце постійного проживання в період доби з 22.00 год. до 07.00 год. в межах строку досудового розслідування по 01 квітня 2020 року включно.
Клопотання слідчого, погоджене прокурором Сумської місцевої прокуратури, про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартоюзалишено без задоволення.
Також судом відмовлено у задоволенні заяв двох громадян про взяття підозрюваного на поруки.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена безпосередньо до Сумського апеляційного суду протягом п’яти днів з дня її оголошення.
Нагадаємо, що вночі на 7 лютого в одному із дворів міста камера зафіксувала, як водій «BMW X5» дістав горючу рідину із заднього сидіння авто та облив нею «Mazda 3» по всьому периметру. Далі підпалив авто і швидко зник. Згодом стало відомо,що в такий спосіб 34-річний чоловік вирішив помститись колишній дружині. Зазначимо, що згоріла не тільки «Mazda», а й автівка, яка стояла поруч.