Маленька королева та король Сумщини 2015

Дарина
Голоса: 307
Описание
Гладун Дарина 7 лет. Играю на фортепиано, танцую в коллективе "Пигмалион", люблю путешествовать. _______________________________
Анастасия
Голоса: 200
Описание
Я, Гримайло Анастасія, навчаюсь в ЗОШ № 15 м.Суми в 6 А класі. Люблю співати та грати на фортепіано. У мене є улюблені домашні тварини кіт Сеня та собака Тімі.
Лиза
Голоса: 194
Описание
Лиза уже год, как успешно занимается восточными танцами в Театре-Студии "Avalon". На первом фото участвовала в ГРАН-ПРИ WorldUCA-2015 по беллиданс "Звезда Востока" в г. Харьков, заняла 2-е место в категории "Табла Соло", и 3-е место в категории "Фьюжн". На втором фото выступала на концерте посвящённом 3-х летию Театра-студии "Avalon". Получила звание "Открытие года".
Ангелина
Голоса: 162
Описание
М"ягка Ангелина, 7 років. В мене сіро-зелені очки, та курчаве волосся. Обожнюю грати з маленькими дітками. Займаюся акробатикою та танцями.
Никита
Голоса: 86
Описание
Будь собой, никогда не сдавайся, бейся, двигайся, поднимайся, думай и не теряй в душе огня. Всё начинается с тебя! Твоя жизнь - это борьба..
Каролина
Голоса: 80
Описание
Привіт. Мене звуть Кароліна. Мені 9 років. Я - Сумчаночка. Я люблю навчатися та пізнавати світ. Я активна, займаюся танцями та кожного літа полюбляю відпочивати в оздоровчих таборах.
Олена
Голоса: 75
Описание
Пишаюсь тим, що народилась і живу в Україні. Я добра, щира, винахідлива, кмітлива україночка. _____________________________________________________________________________
София
Голоса: 71
Описание
"Софія Тарасенко. 10 років. Навчаюсь у четвертому класі. Займаюсь спортом, люблю кататися на роликах."
Валерия
Голоса: 66
Описание
А я просто україночка! ____________________________________________________________________________________
Егор
Голоса: 57
Описание
Клюбченко Егор, ученик школы № 13 г. Сумы, 4 класс, 9 лет. Занимается с 4 лет спортивными бальными танцами, с 5 лет - карате Вадо-кай, посещает модельную школу "FashionKids", занимается вокалом.
Маричка
Голоса: 50
Описание
Маричка, 6 лет, Я озорная девчонка, люблю музыку и спорт. _________________________________________________________________________
Ева
Голоса: 47
Описание
Ева 4 года, любит танцевать и рисовать ____________________________________________________________________________________
Карина
Голоса: 38
Описание
Я Лозовицька Каріна. Навчаюся в 1-шому класі. Люблю танцювати і пісні співати. Займаюся акробатикою. Моя найбільша мрія, мати песика йоршерского терєра.
Анастасия
Голоса: 33
Описание
Анастасія Гончаренко 12 років, я навчаюся в 6-Д класі 7-ї школи, займаюся бальною хореографією, сучасною хореографією та хіп-хопом, полюбляю рукодільничати та маю хист до малювання!
Денис
Голоса: 25
Описание
Пономаренко Денис, 10 років, навчається у 4-Б класі Сумського НВК № 42. Захоплення різноманітні - від занять по дзюдо-самбо, катання на роликах, велосипеді до художніх виробів своїми руками (квілінг, орігамі, плетіння, бісер тощо). У школі найбільше полюбляє розв’язувати складні задачі і приклади по математиці. У майбутньому мріє стати програмістом.
Валерия
Голоса: 24
Описание
Романенко Валерія,9 років.Школа #13, 3-А клас.Хобі - танці, гімнастика. Займається в дитячій студії "Fashion kids".
О конкурсе
miss (1)

«Маленька королева та король Сумщини 2015» - це конкурс краси та таланту. Участь беруть діти віком від 4 до 14 років. Відбудеться в ДК «Фрунзе» 24 травня о 15.00.

Три учасника, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають призи від спонсорі:

1місце – вишиванка від магазину «Танцюють всі», букет квітів від магазину «Древо желаний»

2 місце – набір косметики від компанії «FARMASI»

3 місце – набір аксесуарів від «Mary kay»

Партнеры
фармаси

древо

мк

танци