СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ХОКЕЮ З ШАЙБОЮ

  

Группа А
МестоКомандаИВНПШО
1 ХК "Белополье"   2   0   0   0       0   6
2 БХК "Вороны"   3   0   0   0       0   4
3 ХК "Электрон"   2   0   0   0       0   0
4 ХК "Ахтырка Нефтегаз"   3   0   0   0       0   5
Группа В
МестоКомандаИВНПШО
1 ХК "Сумы"    4   0   0   0      0   5
2 ХК "Ромны"   5   0   0   0      0   3
3 ХК "Бобры"   4   0   0   0      0   9
4 ХК "Конотоп"   5   0   0   0      0   10
Группа С
МестоКомандаИВНПШО
1 ХК "Дружба"   5   0   0   0      0   12
2 ХК "Шостка"   5   0   0   0      0   12
3 ХК "С-Буда"   4   0   0   0      0   2
4 ХК "Кролевец"   4   0   0   0      0   1



ДатаГруппаКомандаСчетКоманда

10.01

       А ХК "Белополье"       6-1 ХК "Ахтырка Нефтегаз"

10.01

       А

БХК "Вороны"

      6-1 ХК "Электрон"

10.01 

       В ХК "Сумы"   5-4(овер) ХК "Конотоп" 

10.01 

       В  

ХК "Ромны"        5-9 ХК "Бобры" 
10.01         С

ХК "Дружба" 

     12-2 ХК "Кролевец" 
10.01 

       С

ХК "Шостка"

      7-2 ХК "С-Буда" 

11.01

       А

ХК "Ахтырка Нефтегаз"    БХК "Вороны" 

11.01

       А

ХК "Електрон" 

  ХК "Белополье" 
11.01

       В

ХК "Конотоп"

  ХК "Ромны"

11.01

       В

ХК "Бобры"

      2-0 ХК "Сумы"

11.01

       С

ХК "Кролевец"

      2-8 ХК "Шостка"
11.01        С ХК "С-Буда"   ХК "Дружба"

17.01

       А

БХК "Вороны"   ХК "Белополье"
17.01        А ХК "Ахтырка Нефтегаз"   ХК "Електрон"

17.01

       В ХК "Ромны"   ХК "Сумы"

17.01

       В ХК "Конотоп"   ХК "Бобры"

17.01

       С ХК "Дружба"   ХК "Шостка"

17.01

       С ХК "Кролевец"   ХК "С-Буда"

18.01

       А ХК "Ахтырка Нефтегаз"    ХК "Белополье" 

18.01

       А ХК "Электрон"    БХК "Вороны" 

18.01

       В ХК "Конотоп"    ХК "Сумы" 

18.01

       В ХК "Бобры"    ХК "Ромны" 

18.01

       С ХК "Кролевец"    ХК "Дружба" 
18.01        С ХК "С-Буда"   ХК "Шостка"
24.01         А  БХК "Вороны"    ХК "Ахтырка Нефтегаз" 
24.01        А ХК "Белополье"    ХК "Электрон" 
24.01         В ХК "Ромны"    ХК "Конотоп" 
24.01        В ХК "Сумы"    ХК "Бобры" 
24.01         С ХК "Шостка"    ХК "Кролевец" 
24.01        С ХК "Дружба"    ХК "С-Буда" 
25.01         А ХК "Белополье"    БХК "Вороны"
25.01        А ХК "Электрон"   ХК "Ахтырка Нефтегаз"
25.01        В ХК "Сумы"   ХК "Ромны"
25.01        В ХК "Бобры"   ХК "Конотоп"
25.01        С ХК "Дружба"   ХК "Шостка"
25.01         С ХК "С-Буда"    ХК "Кролевец" 
Плей-офф
       
       
       
       
1/2 финала
       
       
Матч за третье место
       
Финал