Термін проведенняАкції

Період проведення Акції з 16.02.2013р. по 25.03.13р.

Підведення підсумків 16.03.2013р.  в нічному клубі «Діалог»

Учасники акції

Учасником акції може бути будь-яка особа віком не менше 21 року, яка має водійське посвідчення, та є резидентом України.

Умови Акції

Акція передбачає отримання переможцем автомобіля Peugeot 208 у користування на найближчі вихідні дні від дня оголошення особи переможцем на строк три дні.

Для того щоб взяти участь в Акції необхідно:

В термін з 16 лютого по 08 березня надіслати чітку фотографію на електронну адресу: [email protected] з зображенням автомобіля  Peugeot 208, який буде курсувати вулицями міста, фото якого приводиться нижче:

Обов’язково потрібно вказати  Прізвище Ім’я та телефон власника фото.

Не визнаються Учасниками Акції  і не мають права брати в ній участь :

Працівники Організатора та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри,батьки).

Фото зроблене Учасниками Акції біля автосалону Peugeot не беруть участі в Акції.

Участь в Акції можлива тільки за умови чіткого виконання усіх вимог даних Правил.

Підведення підсумків 16.03.2013р.  в нічному клубі «Діалог».

Отримання Учасником автомобіля Peugeot 208 у користування відбувається наступним чином: після жеребкування 16.03.2013р. Організатор Акції зв’язується з  Учасником за телефоном, вказаним при  наданні фотографії, та узгоджує дату підписання договору щодо передачі автомобіля в користування.

Обмеження

Якщо Учасник Акції, що має право на отримання автомобіля у використання, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця Акції (в т.ч. якщо контактний телефон, ПІБ, або інша інформація про Учасника Акції була змінена, або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) не має можливості отримати автомобіля у використання, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних інших додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора/Виконавця Акції.

Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця Акції обставини.

Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації  (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адреси).

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними і не підлягають перегляду.