«Любимая» у півфіналі Ліги Сміху Північ (ФОТО)

14 вересня відбулася 1/4 фіналу Ліги Сміху Північ. Вкотре, на сцені Харківського академічного театру опери і балету дівчата із СумДУ доводять, що жіночий гумор може існувати. Як і минулого разу до Сум жіноча збірна КВН «Любимая» повернулася із гарним результатом  - дівчата потрапили до наступного етапу Слобожанської Ліги Сміху.

Цього разу гра була тематичною. Організатори вирішили «відправити» харківського глядача у кругосвітню подорож, тому не просто так жарти «Любимой» були про Америку. Історія Америки вражає своєю неповторністю і різноплановістю, але якщо подивитися на неї очима жінки, то можуть з’явитися нові факти із розвитку цієї частини світу.  «Любимая» показала 3 етапи розвитку Америки : період корінних жителів - індіанців та їх зустріч із Колумбом (до речі, роль першовідкривача зіграв тренер команди – Дмитро Сидоров), епоха «крёстных отцов» та сучасна Америка. Гумор дівчат сподобався 4 членам журі : Олександру Кварті, Антону Смайлу, Аллі Подкосовій-Фокіной та Віталію Лісічкіну. Щоб набрати максимум не вистачило лише голоса Гліба Тимошенко. Та це не завадило дівчатам без зайвих зусиль потрапити до 1/2 Слобожанської Ліги Сміху, яка відбудеться 9 листопада.

Дівчата з «Любимой» ще не знають про що будуть жартувати у півфіналі, але обіцяють, що жарти будуть гідними фіналу.

«Любимая» у півфіналі Ліги Сміху Північ (ФОТО) (фото) - фото 1 «Любимая» у півфіналі Ліги Сміху Північ (ФОТО) (фото) - фото 1 «Любимая» у півфіналі Ліги Сміху Північ (ФОТО) (фото) - фото 1 «Любимая» у півфіналі Ліги Сміху Північ (ФОТО) (фото) - фото 1
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
365 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует