• Головна
  • Рейтинг затребуваних професій в Ізраїлі, Швеції, Бельгії
16:26, 3 вересня 2015 р.

Рейтинг затребуваних професій в Ізраїлі, Швеції, Бельгії

Наші мігранти без проблем працевлаштовуються практично в будь-якій країні. Але варто враховувати, що не всі спеціальності користуються в світі однаковим попитом. Якщо в США, Канаді наші громадяни влаштовуються на будь-яку роботу, то в країнах Європи ситуація дещо відрізняється. З підписанням Шенгенської угоди відбулися суттєві зміни на європейському ринку праці і виник дефіцит деяких професій.

Трудові пропозиції в Швеції
Шведський уряд налаштований на максимальну зайнятість громадян. Однак є певні процеси, управляти якими владі не під силу. В країні спостерігається очевидний поділ праці. Частина кандидатів одразу отримує вакансії, а представники ряду професій вимушені проходити тривалу конкурентну боротьбу за робоче місце. А є спеціальності, на які в країні взагалі немає попиту.
Робота в Швеції завжди знайдеться для інженерів і техніків добувної промисловості, лікарів, медсестер в області психіатрії, спеціалістів з обробки даних, дипломованих інженерів різних напрямів, кухарів, педагогів дошкільної освіти, інженерів-будівельників, механіків вантажних автомобілів, вчителів професійних предметів. Менше шансів працевлаштуватися мають журналісти, няні, продавці, охоронці, прибиральники, фотографи.

Популярні пропозиції в Бельгії
Останніми роками в Бельгії зменшився рівень безробіття населення за рахунок тимчасово працюючих людей і молодих висококваліфікованих спеціалістів, які завершили професійне навчання. Але виникла інша проблема в сфері зайнятості. Країна збільшила терміни навчання, необхідного для здобуття певного рівня кваліфікації. В зв’язку з цим швидкість притоку молодих фахівців не співпадає з темпамивиходу кадрів на пенсію. Тому в Бельгії сформувався дефіцит деяких спеціалістів, який неможливо заповнити трудовими резервами країни.
Робота в Бельгії в основному надається іноземцям з освітою і високим рівнем кваліфікації. В той же час працівників робітничих професій в надлишку. Шанси працевлаштуватися в Бельгії мають менеджери середньої і високої ланки, ІТ-спеціалісти, електрики, інженери, механіки, електронники, розробники і проектувальники, медсестри, монтажники, каменярі, водії вантажних машин.

Які спеціалісти потрібні в Ізраїлі?
Громадяни Ізраїлю мають право в’їжджати в Шенгенську зону без віз на 90 днів. Багато жителів країни користуються такою можливістю і їдуть в Європу з метою тимчасового підробітку.Такий відтік людей працездатного віку зумовив брак трудових кадрів в Ізраїлі.
За словами наших мігрантів, працевлаштуватися в цій країні досить просто. Робота в Ізраїлі в основному робітничого напрямку. Для висококваліфікованих спеціалістів ставляться високі вимоги, серед яких обов’язкове знання івриту. Навіть професіоналиможуть отримати роботу по спеціальності лише при умові доброго володіння мовою.
Некваліфіковані кадри в Ізраїлі можуть влаштуватися охоронцями, різноробочими на будівництві, вантажниками. Практично по всій країні потрібні будівельники, плиточники, мебельники, водії. Жінки без зусиль можуть влаштуватися продавцями чи прибиральницями. Але зарплата від такої діяльності зазвичай невисока. Тому українкам доводиться шукати додатковий підробіток.
Великим попитом в Ізраїлі користуються медики. Але щоб отримати офіційну роботу, наші лікарі повинні здати професійний іспит на івриті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...