Хто претендуватиме на крісло мера Сум? (СПИСОК)

За інформацією Xpress, на сьогоднішній день балотуватися на посаду міського голови м. Суми збирається  21 потенційний кандидат. Не виключається, що до 21 вересня – дати початку офіційної реєстрації кандидатів —  їхня кількість збільшиться, або, навпаки, зменшиться. Не можемо ручатисяі  за точність цієї інформації і сподіваємося, що обізнані  читачі відкорегують її та доповнять у своїх коментарях.

Отож, хто ці люди? Відомий нам список подаємо у алфавітному порядку:

1. Ващенко Вадим Олександрович. 37 років. Народився у м. Суми. Колишній  начальник  Зарічної  у м. Суми адміністрації. Балотуватиметься за підтримки політичної партії «Рідне місто».

2. Дяденко Ірина Олегівна. 52 роки.  Обіймала посади помічника та  виконувала обов’язки прес-секретаря міського голови Г. Мінаєва. Працювала  директором  комунальної установи  Агенція промоції «Суми». Зараз виконує обов’язки  голови Сумської регіональної партійної організації Партії Вільних Демократів(колишня партія «Яблуко» М.Бродського), від якої, скоріш за все, і буде балотуватися в мери.

3. Єпіфанов Анатолій Олександрович. 70 років. Народився у с. Коровинці Недригайлівського району. Почесний громадянин м. Суми. Має величезний досвід роботи на посаді міського голови, голови обласної ради, голови ОДА.  Можливо, піде на вибори за підтримки політичних сил, що входять до фракції «Воля народу» у Верховній Раді, де головує зараз Андрій Деркач.

4. Живицький Дмитро Олексійович. 32 роки. Підприємець.Член міської експертної комісії по ЖКГ при міськраді. Предсталяє у Сумах політичну партію  «Сила людей». У 2014 році балотувався у Верховну Раду під № 20 за  виборчим списком цієї партії.

5. Жук Анатолій Володимирович. 32 роки. Брав участь у позачергових виборах мера Сум у 2014 році. Тоді його, за підтримки екс-мера Геннадія Мінаєва,  підтримали  11,8% виборців обласного центру. Зараз Жук і Мінаєв «побили горщики»,  і Жук, скоріш за все, балотуватиметься за підтримки Ліберально-демократичної партії України (голова партії -Яків Израілевич Гольденберг).

6. Крамченков Андрій Борисович.  30 років. Народився у  м. Переяслав-Хмельницький Київської області. Чотирі місяці пропрацював заступником голови ОДА за часів губернаторства Володимира Шульги. Свого часу його називав своїм наступником Геннадій Мнаєв. Зараз Крамченков вважається протеже нардепа Олега Медуниці. Піде на вибори від «УДАРу», або за умов влиття партії «УДАР» у  партію Президента «Солідарність» від  «Солідарності». Першим почав піарити себе під гаслом «Сумам – чесну владу», щоправда у газеті без вихідних даних, що викликає сумніви про чесні наміри кандидата.

7. Клочко Сергій Володимирович.  57 років. Народився у м. Суми. Директор ТОВ«Телерадіокомпанія «АкадемТВ». Має досвід роботи на посадах секретаря Сумської міськради, заступника голови обласної ради. У 2004-2005 рр. займав посаду міського голови м. Суми. У 2006 році був другим  після Геннадія Мінаєва на виборах міського голови,  у 2014 році також другим  на дострокових виборах міського голови, програвши як самовисуванець кандидату від «Батьківщини» Олександру Лисенку. На вибори 2015 року піде, скоріш за все, як самовисуванець, якого підтримають громадські організації і трудові колективи. Має найбільші  шанси на проходження за новим законом у другий тур.

8. Куц Ярослав Валентинович. 46 років. Народився у м. Суми. Працював начальником управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, до липня 2014 року директором департаменту інфраструктури міста.

9. Лантушенко Дмитро Сергійович. 30 років.Начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.  Так само, як і Крамченков,  поки  є претендентом від «УДАРу», але, можливо, піде на вибори  від партії Порошенка (очікується, що «Солідарність» до виборів очолить Віталій Кличко). 

10. Лазарєв Володимир Миколайович. 40 років. Народився у м. Суми. Голова обласного благодійного фонду «Соцінвест».   У 2014 році балотувався у Верховну Раду України по округу № 157.

11.Лисенко Олександр Миколайович. 44 роки. Народився у м. Москва. Нинішній міський голова м.Суми. Його участь у перегонах не викликає сумнівів, судячи з того, яких зусиль він докладає зараз на своїй посаді, використовуючи усі легальні можливості для самопіару і витрачання на це коштів бюджету міста: «євродвори», під’їзди до школ, ремонти доріг, лікарень і т.п.

12. Мариченко Іван Павлович.  «Темна лошадка», враховучи те, що навіть на його  сторінці у соцмережі немає його біографічних даних.Претендував на посаду міського голови Сум ще у 2006 році, але набрав лише 0,17% голосів.

13. Мовчан Олексій Леонідович. 41 рік. Народився у м. Суми. Колишній секретар Сумської міськради, колишній голова Сумської міської організації «Партії регіонів». Балотуватиметься на виборах 2015 року, ймовірно, і на посаду мера, і в депутати облради від «Опозиційного блоку».

14.  Орел Галина Олексіївна. Директор Сумської кондитерської фабрики, очолює також приватне підприєство із замовлення легкових таксі. Її претензії до нинішньої міської влади грунтуються на відмові місьради у 2014 році дати дозвіл на встановлення у Сумах 35 кіосків з продажу продукції «кондитерки».

15. Панченко СергійМихайлович. 50 років.Заступник міського голови міста Суми з гуманітарних питань у період 2008-20014 років.

16.Савченко Сергій Вікторович. 54 роки. Народився у м. Суми. Балотувався у 2014 році в депутати Верховної Ради України. Батько загиблого у зоні АТО Максима Савченка.

17. Скоробагатський Євген Олексійович. 46 років. Комерційний директор  директор ТОВ«СКС Консалд». Очолював ТОВ «Сумиміськліфт». У травні 2015 р. був паралельно призначений  директором  КП  «Сумижитло», у липні 2015 р. після звернення Мінаєва до прокуратури звільнений з цієї посади. Войював у зоні АТО. У 2014 році балотувався у Верховну Раду по округу № 158. Розцінюється як «технічний кандидат», який має віддати голоси своїх виборців Олександру Лисенку.

18. Сурженко Микола Андрійович. 30 років.  Голова Сумської обласної організації політичної партії «Правий Сектор».У 2014 році балотувався на посаду міського голови.

19. Терещенко Володимир Олексійович. 39 років. Народився у м. Суми. Заступник генерального директора Державного підприємства «Національна кінематека України».На позачергових виборах  мера Сум у 2014 році набрав   5,51% голосів.

20. Фролков Андрій  В'ячеславович. 51 рік.  Підприємець, очолює ПЕККФ «Авто плюс». Голова Ради Асоціації платників податків Сумщини, член ГО "Агенція Міського Розвитку" та громадської експертної комісії при Сумській міській раді з питань економіки та бюджету.

21. Шапошник В'ячеслав Іванович. 50 років. Народився у м. Лубни Полтавської області. Колишній голова Сумської облради. Заступник голови Сумської територіальної організації «Радикальної Партії Олега Ляшка».  Балотувався від неї в депутати ВР у 2014 році,  балотуватиметься від неї ж й на виборах 2015 року.

вибори мера
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
4980 просмотров в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Новости компаний
Novinki.top предлагает топ-5 необходимых вещей для школы, которые можно заказать в один клик и не нервничать у прилавков магазинов. 1. Рюкзак Bobby. Это рюкзак нового поколения с защитой от намокания и карманников. Он имеет систему распределения веса, что является идеальным вариантом для современного школьника.Многослойные стенки уберегут ценные вещи от воришек, падений и увеличат срок эксплуатации самого важного аксессуара для школы.Bobby Compact смогут г...
Власть
Об этом сообщает сайт децентрализации власти, пишет SN. 16 августа состоялось заседание Центральной избирательной комиссии. По предварительной информации, за включение в повестку дня проекта постановления об отмене запрета на проведение выборов в ОТГ, которые должны состояться в конце октября 2018 года, проголосовали лишь пять из восьми необходимых членов ЦИК. В то же время во время заседания Комиссия отменила императив о возможности назначения первых мест...
Общество
Сумчанин обратился к местной власти с требованием навести порядок на мусорных площадках города и ужесточить контроль за компаниями, которые занимаются вывозом мусора. «Каждый год в августе город превращается в зловонную дыру. Все дороги залиты помоями, к мусорным бакам страшно подойти. Причина в том, что компании, которые занимаются вывозом мусора, очевидно, не хотят чаще опустошать и мыть машины. Между тем тариф на вывоз мусора они подняли. Предлагается:...
Общество
Вчера, 16 августа, в государственном учреждении «Сумская исправительная колония (№ 116)» проведены практические тренировки персонала по сигналу «Буря-1» - групповое неповиновение, пишет Данкор. Тренировки прошли совместно с подразделениями воинской части №3051 Национальной гвардии Украины, Роты полиции особого назначения, Роты патрульной полиции особого назначения «Сумы» и руководства Главного управления Национальной полиции Сумской области. В ходе обучени...
Общество
Петицию с данным требованием создал Евгений Владимирович. «Многие молодые люди в нашем городе занимаются таким видом спорта как «Street workout», на данный момент есть только одна профессиональная площадка, которая находится в городском парке им. И. Кожедуба, но на ней возможно заниматься только в дневное время, так как там нет освещения. Предлагаю поддержать петицию, для освещения данной площадки, чтобы молодежь могла посвящать себя спорту в вечернее врем...
Криминал
За последние сутки в полицию поступили сообщения о кражах денег, техники, металлических изделий, автозапчастей и личных вещей знакомых. Злоумышленниками оказались жители Тростянецкого, Лебединского, Ахтырского, Глуховского, Сумского районов и областного центра, в отношении которых открыли уголовные производства. Так, в Сумской отдел полиции обратились двое граждан. Женщина пожаловалась на супругов, которые у нее временно проживали. Последние, по ее словам,...
Криминал
Ним виявився 22-річний студент Сумського вищу. Під час затримання він чинив активний супротив, намагаючись втекти. Сьогодні йому вже оголошено про підозру за ст. 348 Кримінального кодексу України «Посягання на життя працівника правоохоронного органу». Покаранням за скоєне може стати позбавлення волі на строк від 9 до 15 років, або навіть довічне ув’язнення. Нагадаємо, 26 липня, в сесійній залі Конотопської міської ради група молодиків вчинила бійку. Зловми...
Происшествия
15 августа в 17:42 на линию экстренного вызова 101 поступило сообщение о пожаре хозяйственной постройки по ул. Горького в г. Угроеды Краснопольского района. О пожаре сообщил хозяин, который увидел дым из-под кровли хозяйственной постройки. На место происшествия было направлено отделение дежурного караула 11-й Государственной пожарно-спасательной части и местная пожарная команда пгт Угроеды. Прибыв на вызов, пожарные установили, что происходит горение кровл...
Общество
В ходе операции «Мак-2018» полицейские разоблачили очередного «ценителя» наркотиков, который на своем приусадебном участке выращивал мак снотворный. Незаконный посев правоохранители уничтожили, а его владельца привлекли к уголовной ответственности, сообщает Отдел коммуникации полиции в Сумской области. Незаконный посев снотворного мака обнаружили оперативники Ахтырского отдела полиции, которые, посетив территорию домовладения 34-летнего мужчины, увидели на...