На ринку є багато насіння газонних трав (газонів). Вони розрізняються за ціною, мети посадки та складом. Ось кілька порад, які слід виконувати для того, що б ваш газон був ідеальним.

Насіння трьох найбільш популярних видів газонних трав (райграс англійський, костриця червона і тонконіг лучний). Насіння різних видів трав дуже схожі - вони мають солом'яний колір. Вони малі за розміром і дуже легкі.

При посадці міськіх клумб часто використовують газонні трави.

Суміш для газонів насіння трав повинен складатися, принаймні з 3 видів. Насіння дуже схожі, але рослини після проростання відрізнятися за кольором, звичкам, зростанню, терпимості тіні, стійкості до посухи та витоптування. Не слід сіяти газон лише з одного виду насіння, бо жоден з видів трав не мають всіх необхідних якостей. Насіння змішують для того, щоб краще пристосуватися до кліматичних і грунтових умов і використанню майбутнього газону.

Є 3 основних типи сумішей насіння для газонів: декоративні, функціональні та універсальні.

У суміші для декоративних газонів найбільш широко використовується костриця червона, костриця (вівсяниця овеча) і мітлиця тонка. Трави характеризуються красивим зеленим кольором, повільним відростанням після різання, і, насамперед, тонкої листям. Тим не менш, вони стійкі до витоптування. Порадуйте очей з безпечної відстані.

Найбільш важливою особливістю газону для спорту і відпочинку є стійкість до витоптування і розриву дерну, здатність до швидкого відновлення після різання. Основні види, що використовуються в сумішах для утилітарних газонів є райграс АНГЛІЙСЬКА. Райграс пасовищний (плевел багаторічний) і тонконіг лучний (Мятлик луговий). Перевага райграса є швидке проростання і відновлення зростання після різання. На жаль, він чутливий до морозу і сприйнятливий до снігової плісняви. Тонконіг стійкий до витоптування, морозостійкий і толерантний до складним грунтових умов. На жаль, після посіву розвивається повільно. Види додаткової суміші для спорту і відпочинку є костриця червона - вона зміцнює дерен за допомогою потужної кореневої системи.