Новини компаній
10:20, 16 червня 2015 р.

ТОВ «А-МУССОН» - чисте місто!

Новини компаній

З травня 2009 року ТОВ "А-МУССОН" надає послуги зі збирання, вивезення твердих побутових відходів у місті Суми. На проведеному у березні цього року конкурсу з визначення надавачів названих послуг підприємство заявило про себе як дієздатне з оновленим автомобільним парком у 13 одиниць з установленою супутниковою системою спостереження, достатньою кількістю контейнерів для збирання ТПВ, досвідченим колективом спеціалістів, а, головне, з найнижчим тарифом у місті на послуги. В результаті цього ТОВ "А-МУСОН" визначене переможцем по трьом лотам та територія обслуговування склала 3/4 міста Суми.

На конкурс підприємство вийшло з близько 50 збудованими за власні кошти контейнерними майданчиками та придбало комплекс - базу для подальшого розвитку діяльності у сфері поводження з побутовими відходами.

Не дивлячись на складні умови сьогоднішнього часу, кожен день робітники підприємства наполегливо виконують свої зобов'язання по комунальному замовленню перед громадою м. Суми. Головна мета нашої діяльності: чисте місто.

Ми дякуємо всім сумчанам, які проявили громадську свідомість, уклали договори з ТОВ "А-МУССОН" та сплачують кошти за вивіз сміття. Але значна кількість споживачів, користуючись послугами ТОВ "А-МУССОН" не платить товариству за це. При досить низькому тарифі на послуги, боржники не бажають виділити незначну суму. При такій ситуації підприємство вимушене звернутися до суду з заявою про безспірне стягнення боргу з урахуванням судового збору та пені. В подальшому стягнення законно буде накладене на доходи та майно боржників. Просимо боржників заплатити ТОВ "А-МУССОН" за надані послуги не доводячи взаємовідносин до судових та виконавчих органів.

ТОВ "А-МУССОН" хоче та буде працювати на ринку збирання, вивезення відходів! Ми постійно підвищуємо якість надання послуг, оновлюємо основні фонди підприємства, будуємо нові майданчики, робимо все можливе для чистоти та бездоганності рідного міста!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Муссон #мусор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...