Сумський НАУ готує призерів та чемпіонів! (ФОТО)

Сумський національний аграрний університет славиться тим, що має дуже багато напрямків навчання, тут готують фахівців з менеджменту, маркетингу, юристів, біологів, інженерів, будівельників та багато інших. Також в університеті існують різноманітні гуртки, де студенти відкривають для себе нові цікаві хобі. СНАУ – це чудова платформа для розвитку різних видів діяльності, на базі університету існує собачий розплідник, де кінологи, підготовлені в нашому виші, виховують справжніх чемпіонів.

Собаки, яких виховують кінологи нашого університету, неодноразово ставали чемпіонами України, отримували титули в номінаціях «За найкраще виховання», «Краще цуценя породи», «Краще цуценя виставки» та займали І місця на конкурсах по загальному курсу дресировки. Що ж стосується міжнародних заходів, то тут тварини також не підвели своїх вихователів.

На міжнародних конкурсах собаки розплідника вигравали в багатьох номінаціях, в тому числі ставали кращими представниками своєї породи. Спеціалісти розробили для тварин спеціальний режим харчування та програму тренувань, щоб якомога краще підготувати їх до наступних змагань. Цікаво, що окрім участі у виставках та конкурсах, собаки з розплідника беруть участь у змаганнях з бігу з перешкодами, де також нерідко займають призові місця.

Сумський НАУ готує призерів та чемпіонів! (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ готує призерів та чемпіонів! (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ готує призерів та чемпіонів! (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ готує призерів та чемпіонів! (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ готує призерів та чемпіонів! (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ готує призерів та чемпіонів! (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ готує призерів та чемпіонів! (ФОТО) (фото) - фото 1 Сумський НАУ готує призерів та чемпіонів! (ФОТО) (фото) - фото 1
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)