Сумський НАУ представив область на міжнародній виставці «Агро – 2015»

3 червня розпочала свою роботу XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015» , яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років. Це найбільша агропромислова виставка Східної Європи та найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.

Щорічно у виставці беруть участь найбільше серед аналогічних заходів число відвідувачів, серед яких перші особи держави, керівництво АПК всіх регіонів України, топ-менеджери та фахівці підприємств АПК. В цьому році на виставці представлять свої експонати понад 1100 учасників з 16 країн.

Сумську область на міжнародній агропромисловій виставці представляє Сумський національний аграрний університет. Експозиція навчального закладу представлена у першому павільйоні разом з провідними державними установами. Серед головних експонатів експозиції – другий том книги «Фермер» унікального німецького видання для аграріїв, яке було перекладено та адаптовано до умов України вченими Сумського НАУ. Крім того на виставці, традиційно представлені найсучасніші досягнення вчених СНАУ в сфері аграрної науки.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)