19:23, 29 квітня 2015 р.

Виховання дітей

Діти – це наша радість, і якщо ми бажаємо, щоб наші дітлахи стали в майбутньому повноцінним членами суспільства, то велику увагу варту приділяти питанню виховання дітей. Напевно, виховання дітей можна віднести до найбільш складної роботи у світі, але разом з тим, це найбільш  цікава робота.

Щасливі діти виростають в щасливих родинах. Дуже велике значення має навчитися розуміти власних дітей. Для цього варто якомога більше розмовляти з ними та приділяти власного часу У Франції батьки починають розмовляти зі своїми дітьми із самого народження, бо вони вважають, що діти вже все розуміють.. Поважайте своїх дітей, концентруйте свою уваги на тому, щоб розвивати тільки найкраще у своїй дитині, ніколи не кажіть погано про малюка в його присутності.

Один із найкращих засобів знайомства дитини із зовнішнім світом є книга. Ще з маленького віку варто навчити малюка любити книжки та читання. Батьки повинні пробудити інтерес до книги. Так, спочатку можна самостійно фантазувати та вигадувати історії, читати перед сном казку, зробити окреме місце у дитячій для книжок.

Також можна давати слухати книги на дисках під час подорожей або довгих переїздів в автомобілі. Відвідання храму книгу – бібліотеки, може стати для дитини добрим поштовхом для того, аби зрозуміти всю велич книжного слова. Також велике значення для дітей має власний приклад їх батьків, які полюбляють читати.

Дайте можливість розвиватися дітям поступово, не намагаючись зробити із них супер-розумників. Зараз дуже модно відвідувати велику кількість різноманітних кружків для розвинення дитячих талантів, але в усьому треба мати міру. Якщо знову навести приклад французьких родин, то там батьки записують свої малюків до басейну не з метою навчити їх добре плавати, а для того, аби познайомити їх з водою та новими відчуттями.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...