СНАУ завершив проект «Успішний зерновий бізнес на невеликій площі»

В Сумському національному аграрному університеті завершився останній модуль міжнародного грантового проекту «Успішний зерновий бізнес на невеликій площі». Проект впроваджувався Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) спільно з Сумським національним аграрним університетом за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива».

Навчальна програма була розрахована на один рік і складалася з шести навчальних модулів: три модулі для агрономів господарств, по одному - для керівників та інженерів-механізаторів і один навчальний модуль – навчальна поїздка до найбільш успішних господарств регіону. В якості лекторів запрошувалися досвідчені фахівці в галузі аграрного бізнесу – представники провідних компаній, наукових інституцій та міжнародних організацій.

Враховуючи те, що Сумський НАУ є провідним навчальним закладом в сфері науково-методичного та освітнього забезпечення АПК та сільських територій, наразі ведуться перемовини про реалізацію нового спільного проекту підтримки аграрного бізнесу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
161 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует