Кожного дня на дорозі трапляються аварії та ДТП. Власники автомобілів потерпають великих збитків, тому на випадок неприємної ситуації треба обов’язково страхувати автівку. Хвилювання водія буде зведено до мінімуму, якщо він скористується обов’язковою автоцивілкою – ОСЦПВ. Цей вид страхування гарантує людині повне відшкодування збитків.

Відшкодовуються не тільки збитки заподіяні транспортному засобу, а ще й шкода здоров’ю та життю. Автострахування від СК ВУСО пропонує вигідні умови щодо обов’язкової автоцивілки. Клієнтів в першу чергу цікавить вартість страхового полісу. Вона відрізняється за багатьох умов.

Одним з чинників, які впливають на вартість ОСЦПВ, є стаж водія, що володіє правом керування автомобілю. У вартість включено технічні характеристики авто, місце його реєстрації, термін експлуатації. Дорожче вартість довгострокових страхових полісів, але практично всі клієнти укладають договір на рік.

Лімітована сума на страхування встановлює 50 тисяч. Її сплачують, якщо спричинено великої шкоди майну, яке належить третім особам. Також цю суму компенсують п’яти потерпілим внаслідок аварії. Ліміт в 100 тисяч сплачується страховою компанію, якщо у ДТП загинуло троє осіб або людині нанесені важкі тілесні ушкодження.

Клієнт, який скористувався полісом ОСЦПВ, отримує купу переваг. Вартість страхового полісу досить мала, порівняно з сумою відшкодування. Оформлення документів для обов’язкової автоцивілки займає мінімум часу та потребує наявності звичайних документів. Компанія ВУСО гарантує, що виплата коштів на випадок аварії та інших пошкоджень, буде сплачена у найскоріший термін.

Скористатися послугами страхування від ВУСО можна у онлайн режимі. Вказавши дані громадянського паспорту, ІІН, водійського посвідчення, а також технічні параметри авто і місце його реєстрації, електронний калькулятор розрахує вартість страхування.