Ми люди різних професій, але нас об’єднало одне – допомога дітям !!!

Під таким гаслом стартував проект молодого але амбітного благодійного фонду «Наше майбутнє –діти» метою якого є допомога дітям.

В цей день було організовано виїзне свято для діточок Сумського обласного будинку малюка до парку сімейних розваг «Карусель» в ТЦ «Атріум».

Для діточок було організовано насичену програму з аніматорами конкурсами та солодощами.
Як зазначила Юлія Панова (власниця салону краси BIGOUDI), яка з дня заснування являться активним помічником фонду:«Діти це квіти життя! Вони нам допомагають бути сильними, життєрадісними і щасливими!»

«Нажаль, від подій які зараз відбуваються в нашій країні страждають перш за все діти, найстрашніше що вони страждають за провину дорослих… тому ми запускаємо проект « Благодійний фонд «Наше майбутнє – діти» збирає друзів»», якщо ви хочете допомогти діткам але не знаєте як - звертайтесь! Разом у нас все вийде!», - наголошують ініціатори акції.
Ми закликаємо всіх не байдужих приєднуватись до благодійного фонду «Наше майбутнє – діти» який знаходиться за адресою: проспект. М. Лушпи 41 , 4 поверх (парк сімейних розваг «Карусель») 

Ми люди різних професій, но нас об’єднало одне – допомога дітям !!! (фото) - фото 1 Ми люди різних професій, но нас об’єднало одне – допомога дітям !!! (фото) - фото 1 Ми люди різних професій, но нас об’єднало одне – допомога дітям !!! (фото) - фото 1
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
232 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов